Google+
Home » Anunturi » Prezinta anunturi

Prezinta anunturi

Contact Mihai Vasile

S.C. GAZ EST S.A.
Sediu: Vaslui, str. Călugăreni nr.43, jud. Vaslui

Angajează:
INGINER – Mentenanță instalații gaze naturale
Descriere post:
Organizează și coordonează activitatea personalului de execuție din teren; verifică etapele și calitatea lucrărilor din teren; asigură respectarea riguroasă a cadrului legislativ și a standardelor din domeniul gazelor naturale, a procedurilor interne și a instrucțiunilor de lucru în desfășurarea activităților.
Cerințe:
Studii superioare de profil tehnic (petrol și gaze, instalații, construcții, mecanic, telecomunicații, hidrotehnică, chimie); minim 5 ani experiență specifică în funcții similare; cunoștințe de operare în aplicații informatice; deținător al permisului de conducere categ. B.
Beneficii:
Pachet salarial atractiv corelat cu experiența și realizările profesionale.
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă aflată într-o continuă expansiune.

Informații suplimentare la tel. 0788 658 668
CV-urile se vor depune pe adresa de email: personal@gazest.ro sau la sediul companiei.
Acest anunț a fost văzut de 147 ori.