Google+
Home » Anunturi » Prezinta anunturi

Prezinta anunturi

Contact Mihai Vasile

S.C. GAZ EST S.A.
Sediu: Vaslui, str. Călugăreni nr.43, jud. Vaslui

Angajează:
INGINER – Mentenanță Logistică
Descriere post:
Asigură gestiunea informatică a instalațiilor de alimentare cu gaze naturale din exploatarea GAZ EST SA; întocmește planurile anuale, trimestriale și lunare de realizare a lucrărilor de verificări și revizii tehnice periodice ale sistemelor de alimentare cu gaze naturale; întocmește ordinele de serviciu zilnice pentru formațiile de lucru; asigură gestionarea documentelor specifice activităților desfășurate în teren și transmiterea acestora către beneficiari; gestionarea contractelor de prestări servicii pentru lucrările de verificare/revizie și generarea din sistem informatic a facturilor de prestări servicii pentru lucrările executate.
Cerințe:
Studii superioare de profil tehnic; cunoștințe de operare în programe informatice;
Beneficii:
Pachet salarial atractiv corelat cu experiența și realizările profesionale.
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă aflată într-o continuă expansiune.

Informații suplimentare la tel. 0788 658 668
CV-urile se vor depune pe adresa de email: personal@gazest.ro sau la sediul companiei.
Acest anunț a fost văzut de 126 ori.