Mai multe decese, mai puține nașteri! Populația județului Vaslui scade de la o lună la alta
Județul Vaslui a înregistrat în anul trecut un spor natural negativ pentru 11 luni ale anului, doar în luna septembrie fiind contabilizat un spor pozitiv de 45 de persoane. Evoluția este următoare: ianuarie – minus 199 de persoane; februarie – minus 401 persoane; martie – minus 344 persoane; aprilie – minus 212 persoane; mai – … Continuă lectura Mai multe decese, mai puține nașteri! Populația județului Vaslui scade de la o lună la alta
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba