Penitenciarul Vaslui: PREVENȚIA ȚINE LA DISTANȚĂ DETENȚIA – Învață din greșelile altora!
Campanie de prevenire a delicvenței juvenile, precum și de facilitare a reintegrării în societate a persoanelor private de libertate. În cursul anului 2023, Penitenciarul Vaslui, în colaborare cu instituții de învățământ din județ, cu sprijinul Inspectoratului Județean de Poliție Vaslui, continuă activitățile derulate în anul 2022 în cadrul campaniei de prevenire a delicvenței juvenile, precum … Continuă lectura Penitenciarul Vaslui: PREVENȚIA ȚINE LA DISTANȚĂ DETENȚIA – Învață din greșelile altora!
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba